اراده کنید جزو بهترین‌ها شوید

اراده کنید جزو بهترین‌ها شوید. وقتی در حیطۀ کاری خود یکی از بهترین‌ها شوید، پول خود به خود به سوی شما سرازیر خواهد شد.
-دن میچل

من همیشه در انجام کارها یک عقیده داشتم و آن هم این بود که یا کاری را شروع نکن و یا به بهترین نحوی که می‌توانی برایش وقت بگذار و درست انجامش بده . کمتر به سراغ اهمال‌کاری رفته‌ام و تلاشم هر چقدر کم را در بهتر بودن دارم .
اولین شغلم که بیشترین دوران زندگی من را برگرفت معلمی بود .و آخرین‌چیزی که به آن اهمیت می‌دادم درآمد پایین این شغل بود چون عشق و علاقه شرط اول در معلمی بود . و این بزرگترین‌اشتباهم بود شاید بهترین بودن همیشه درآمد و پول را به سمتت سرازیر نکند بلکه نحوه انجام آن و نسیری که در آن فعالیت می‌کنی خیلی مهم‌تر باشد مهارت و تجربه خودبه خود پول‌ساز نیستند بلکه چطور و کجا آن مهارت را به کار بگیری مهم است .
بنابراین تصمیم گرفتم بعد از سال‌ها شیوه استفاده از مهارت و علم و تجربیاتم را تغییر دهم و به سمتی حرکت کنم که درآمد بیشتری را عایدم سازد . پس به سمت مشاوره سلامت و تناسب اندام و آموزش برنامه‌های سلامتی و تغذیه سالم رفتم کاری کردم که افراد بعد از اعتماد به من مشتری دائم‌ بشوند و این خودبه خود باعث جذب بیشتر پول میشد در عین حال که به عنوان یک مشاور سلامت نیاز به عشق و صبوری را داشتی تا بتوان حس اعتماد را به دیگران‌انتقال داد .

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط